Kvapková hadica XFD s kompenzáciou tlaku 16 mm - 33 cm - 2,3 l/h

Značka: Rain Bird
€112,90 / ks €1,13 / 1 m
Objednané
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Rain Bird PC kvapková hadica XFD 16 mm - 33 cm - 2,3 l/h - Bal. 100m (nadzemná inštalácia ) je ďalšou spoľahlivou voľbou pre závlahu záhrady, ktorá ponúka rovnomernú a efektívnu distribúciu vody s minimálnymi stratami a maximálnou účinnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rain Bird PC kvapková hadica XFD 16 mm - bal 100 m je ďalším skvelým produktom pre zavlažovanie vašej záhrady. Tu sú jeho hlavné vlastnosti:

  1. Auto kompenzácia (PC): Táto hadica je vybavená funkciou auto kompenzácie, čo zabezpečuje rovnomerný prietok vody po celej dĺžke hadice.

  2. Rozmery: Vonkajší priemer hadice je 16 mm a hrúbka steny je 1,2 mm, čo zaisťuje jej pevnosť a odolnosť.

  3. Rozostup kvapkovačov a prietok: Kvapkovače sú umiestnené v rovnakom rozostupe ako predchádzajúci produkt, teda 33 cm, a prietok je 2,3 l/hod, čo je tiež pomerne efektívny prietok vody.

  4. Farba a vhodnosť pre nadzemnú inštaláciu: Táto hadica je hnedá, čo ju môže robiť menej nápadnou v záhrade a môže lepšie zapadnúť do okolitého prostredia. Je určená špeciálne pre nadzemnú inštaláciu, čo znamená, že je vhodná pre aplikácie, kde je potrebné závlahové zariadenie umiestniť na povrch pôdy.

Rain Bird PC kvapková hadica XFD 16 mm je ďalšou spoľahlivou voľbou pre závlahu záhrady, ktorá ponúka rovnomernú a efektívnu distribúciu vody s minimálnymi stratami a maximálnou účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice - predaj v kotúčoch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.23 kg
Balenie: 100 m kotúč
Farba: hnedá
Kompenzcia tlaku PC: áno
Max. tlak: 3 bar
Spätná klapka CV: nie
Typ: povrchová
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 2,3 l/hod
Vzdialenosť kvapkačov: 33 cm