Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku 2,1 l/h 100m

Značka: NORMA GROUP
€57,70 / balenie €0,58 / 1 m
Objednané
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Kvapková hadica NORMA s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 2,1 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa v 100 m kotúčoch. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvapková hadica NORMA s kompenzáciou tlaku 2,1 l/h rozostup 30 cm - dľžka 100 bm

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 2,1 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa v 100 m kotúčoch. Môže sa použiť ako nadzemná kvapková hadica. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny. V hadiciach sú zabudované kvapkovače "kvapkovacie labyrinty" s rozostupom 30cm, ktoré umožnia, aby sa voda dostala na zavlažovaciu plochu s malou intenzitou. Hadica sa inštaluje ku koreňom plodín ( povrchová kvapková hadica ). Odporúčaná maximálna dĺžka hadice pri tlaku max 4bar a pri jedného napájacieho bodu je cca 100m. Pri vyššej dĺžke inštalujeme viac napájacích bodov. 

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku

Kvapkové hadice s kompenzáciou tlaku sú vyrábané so špeciálnym kvapkovačom ktoré dávkujú rovnaké množstvo vody pri každej perforácií, aj keď je vyšší tlak pri začiatku hadice a nižší tlak pri konci kvapkovej hadice. ( napr. dlhá hadica alebo výškové rozdiely v terénu )

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Dĺžka: 100m
Farba: hnedá
Kompenzcia tlaku PC: áno
Max. tlak: 4 bar
Spätná klapka CV: nie
Typ: povrchová
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 2,1 l/hod
Vzdialenosť kvapkačov: 30 cm

norma group

NORMA Czech, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, která je lídrem na trhu v oblasti spojovacích technologií. Vyvíjíme a poskytujeme spojovací řešení pro různá odvětví jako je automobilový průmysl, stavebnictví nebo vodohospodářství. Díky kvalitě a rozmanitosti našich produktů dodáváme pro 10 000 zákazníků z více než 100 zemí po celém světě. Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje ~8.700 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 27 závodech.