Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku -16mm- 33 cm - 2,4 l/hod

Novinka Tip
Značka: UNILINE
€72,90 / ks €0,73 / 1 m
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Kvapková hadica UNILINE PC AS ND 16 mm bal.100m je univerzálna vo všetkých ohľadoch. S auto kompenzáciou (PC), systémom antisifónu (AS) a spätnou klapkou účinnou do prevýšenia 2,5 m (ND) je táto hadica vynikajúcou voľbou pre vašu záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hnedá kvapková hadica UNILINE PC AS ND 16 mm - 33 cm - 2,4 l/hod, - balenie 100 m

je skutočne všestranným produktom, ideálnym pre závlahu vašej záhrady. Pozrime sa podrobnejšie na jeho špecifikácie:

  1. Univerzálnosť: Táto hadica je navrhnutá tak, aby bola všestranná a efektívna vo všetkých ohľadoch, čo znamená, že je vhodná pre rôzne aplikácie v záhrade.

  2. Auto kompenzácia (PC): Funkcia auto kompenzácie zabezpečuje rovnomerný prietok vody po celej dĺžke hadice, čo je kľúčové pre konzistentnú závlahu.

  3. Systém antisifónu (AS): Systém antisifónu pomáha zabrániť vzniku sifónových efektov, ktoré by mohli ovplyvniť účinnosť zavlažovania.

  4. Spätná klapka s účinnosťou do prevýšenia 2,5 m (ND): Táto vlastnosť je dôležitá pre zachovanie tlaku v hadici, dokonca aj pri menších prevýšeniach terénu, čo zaisťuje spoľahlivú závlahu.

  5. Rozmery: Vonkajší priemer 16 mm a hrúbka steny 1,2 mm, čo poskytuje optimálnu odolnosť a spoľahlivosť.

  6. Rozostup kvapkovačov a prietok: S rozostupom kvapkovačov 33 cm a prietokom 2,4 l/hod pri tlaku 1 - 1,5 bar, táto hadica je navrhnutá pre efektívnu závlahu s optimálnym rozložením vody.

  7. Materiál a odolnosť: Vyrobená z kvalitných materiálov, táto hadica je odolná voči UV žiareniu, kyslým roztokom a agrochémiám, čo zabezpečuje dlhú životnosť aj pri náročných podmienkach.

  8. Vhodnosť pre inštalácie: Táto hadica je vhodná pre nadzemné aj podzemné inštalácie, čo znamená, že je flexibilná a prispôsobiteľná rôznym potrebám a preferenciám záhradníkov.

Celkovo je Kvapková hadica UNILINE PC AS ND 16 mm spoľahlivým a efektívnym riešením pre zavlažovanie vašej záhrady, ktoré poskytuje konzistentnú závlahu s minimálnym úsilím a maximálnou spoľahlivosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice - predaj v kotúčoch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Balenie: 100 m kotúč
Farba: hnedá
Kompenzcia tlaku PC: áno
Max. tlak: 3 bar
Spätná klapka CV: áno
Systém antisifónu AS: áno
Typ: povrchová, podzemná
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 2,4 l/hod
Vzdialenosť kvapkačov: 33 cm