Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku 2 l/h 33 cm - 100 bm

Značka: Garden
€0,65
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.3.2023

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 2 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa metráži alebo v 100 m kotúčoch. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku 2 l/h rozostup 33 cm - dľžka 100 bm

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 2 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa metráži alebo v 100 m kotúčoch. Môže sa použiť ako podzemná kvapková hadica. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny. V hadiciach sú zabudované kvapkovače "kvapkovacie labyrinty" s rozostupom 33cm, ktoré umožnia, aby sa voda dostala na zavlažovaciu plochu s malou intenzitou. Hadica sa inštaluje ku koreňom plodín ( povrchová / podzemná kvapková hadica ). Odporúčaná maximálna dĺžka hadice pri tlaku max 4bar a pri jedného napájacieho bodu je cca 100m. Pri vyššej dĺžke inštalujeme viac napájacích bodov. 

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku

Kvapkové hadice s kompenzáciou tlaku sú vyrábané so špeciálnym kvapkovačom ktoré dávkujú rovnaké množstvo vody pri každej perforácií, aj keď je vyšší tlak pri začiatku hadice a nižší tlak pri konci kvapkovej hadice. ( napr. dlhá hadica alebo výškové rozdiely v terénu )

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Max. tlak: 4 bar
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 2 l/hod - pri tlaku 1 bar
Vzdialenosť kvapkačov: 33 cm