KwikTap samonavŕtavací pás 32 x 1/2"

€3,38 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

KwikTap samonavŕtavací pás 32 mm x 1/2" k montáži nie sú potrebné žiadne nástroje. Inštaluje sa 6-krát rýchlejšie ako klasické navŕtavacie pásy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dawn Samonavrtávací pás

Samonavŕtavací pás 32 mm x 1/2" KwikTap

Samonavŕtavací pás KwikTap je ideálne pri inštalácií závlahových systémov. Pri montáži nie sú potrebné žiadne nástroje, inštaluje sa 6-krát rýchlejšie ako klasické navŕtavacie pásy. Používa sa na PE potrubie 32 mm. Robustné vyhotovenie zabezpečí dlhú životnosť a pripojenie bez presakovania.KwikTap má výrazne menšie obmedzenie prietoku ako štandardná vložka T. 40 psi. Žiadne patentky ani popruhy. Nie sú potrebné žiadne nástroje. Vynikajúca všestrannosť, pretože ho môžete odstrániť a znova použiť. Patent # 7150289. Vyrobené v USA v Colorade.

Špecifikácia :

  • Odolné proti trvalému vysokému tlaku
  • Jednoduchá a rýchla inštalácia bez použitia náradia
  • Rozoberateľná pre ďalšie použitie
  • Používa sa na PE potrubie
  • Inštalácia závlahových systémov a rozvodov vody

Samonavrtávací pás Dawn

Dodatočné parametre

Kategória: Navŕtavacie pásy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Rozmer: 63,5 x 76 mm
Rozmer sedla: 32 mm
Rozmer závitu: 1/2"
Závit: vnútorný

Dawn

Manuál

Dawn-Logo

5055 W 58th Ave, Arvada, CO 80002, Spojené štáty Colorado

Úspora času a peňazí odborníkov na vodný systém je naším poslaním. Za posledných 30 rokov spoločnosť Dawn Industries, Inc. predstavila niektoré z najinovatívnejších a najúspešnejších vodných systémov a náhradných produktov na trhu. Tím skúsených inžinierov, predajcov a zamestnancov kancelárie pokračuje v úzkej spolupráci s profesionálmi z rôznych priemyselných odvetví pri vývoji nových a inovatívnych produktov.