Koleno 32 x 1" holender

Značka: Irritec
€3,40 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Holendrové koleno Irritec pre spojenie napr. elektromagnetických ventilov s PE rúrami. Holender zabezpečí ľahko rozoberateľný spoj vybavený s tesniacim O-krúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Irritec spojka

Holendrové koleno IRRITEC s prevlečnou maticou a s tesnením (32mmx 1" vnútorný závit).

Detail  :

Používa sa hlavne pre pripojenie elektromagnetických ventilov. Prednosti holendrových spojok a rozdelovačov IRRITEC je že inštalácia je rýchla a nepotrebuje tesnenie (bez teflónu). Tesniaci O krúžok je umiestnená v holendrovej matici a proti vypadnutiu ho zabezpečuje kritka, ktorú musíte pred inštaláciou odstrániť. Špeciálne zosilnený plast s vysokou odolnosťou. maximálny tlak: 10 bar

  • ľahko rozoberateľné Jednoduchá montáž
  • Pri spájaní s potrubím nie je nutné rozoberať tvarovku
  • Vhodné pre prípojky vody
  • Vhodné pre závlahové systémy
  • Tlakový rad PN 16 nezávadný PP tvrdený plast
  • Vyrobené v EÚ

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kolená s vnútorným závitom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Polypropylén - PP
Rozmer: 32 mm
Rozmer závitu: 1"
Tesnenie: O-krúžok
Tlaková rada: 16 bar
Typ spojky: Koleno s vnútorným závitom
Závit: Holander - vnútorný

irritec7

V roku 1974 založil Rosario Giuffrè spolu so svojím bratom Conom a jeho synom Carmelom spoločnosť Irritec. Začiatkom 90. rokov sa začal úspech spoločnosti: výroba kvapkových hadíc v spoločnosti Siplast (dnes Irritec) zahrnutej do portfólia spoločnosti Irritec umožňovala poskytovanie kompletných zavlažovacích systémov. Dnes už spoločnosti Irritec distribuuje svoje výrobky vo viac ako 140 krajinách sveta, počítať s viac ako 700 zamestnancami, mať výrobné závody v Taliansku, Španielsku, Spojených štátoch, Mexiku, Čile a Brazílii, ako aj strategické obchodné pobočky v Alžírsku. , Nemecko a Bologna. Za 40 rokov Irritec stabilne rástol a dodnes si udržiava pevné základy, ktoré neustále investuje do výskumu inovácií zavlažovania.