Kvapková hadica XFS podzemná 2,3 l/h 33 cm - 100 bm

Značka: Rain Bird
€155 / ks €1,55 / 1 m
Vypredané

Kvapková hadica podpovrchová Rain Bird XFS 2,3 l/h 33 cm - 100 bm. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa v 100 m kotúčoch. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rain Bird podzemná Kvapková hadica XFS 2,3 l/h rozostup 33 cm - dľžka 100 bm

Kvapková hadica s výdatnosťou 2,3 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa v 100 m kotúčoch. Používa sa ako podzemná kvapková hadica. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny. V hadiciach sú zabudované kvapkovače "kvapkovacie labyrinty" s rozostupom 33cm, ktoré umožnia, aby sa voda dostala na zavlažovaciu plochu s malou intenzitou. Hadica sa inštaluje ku koreňom plodín ( povrchová / podzemná kvapková hadica ). Odporúčaná maximálna dĺžka hadice pri tlaku max 4bar a pri jedného napájacieho bodu je cca 100m. Pri vyššej dĺžke inštalujeme viac napájacích bodov.

Rain Bird® XFS Sub-Surface Copper-Colored Dripline s technológiou Copper Shield™ je najnovšou inováciou v rodine Rain Bird Landscape Drip. Patentovaná technológia Copper Shield od Rain Bird chráni kvapkovač pred vniknutím koreňov, čím vytvára dlhotrvajúci, nízko údržbový podpovrchový kvapkový zavlažovací systém na použitie pod trávnikom alebo kríkmi a prízemnými plochami. Patentovaný materiál hadičiek robí z podpovrchového odkvapkávacieho vedenia XFS s medeným štítom najflexibilnejšie hadičky v priemysle a najjednoduchšie podpovrchové odkvapkávacie vedenie s dizajnom a montážou.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.23 kg
Balenie: 100 m kotúč
Farba: hnedá
Kompenzcia tlaku PC: nie
Max. tlak: 4 bar
Spätná klapka CV: nie
Typ: podzemná
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 2,3 l/hod
Vzdialenosť kvapkačov: 33 cm

Rain Bird XFS