Inštalačný set závlahy - 3 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€83 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Inštalačný set závlahy - 3 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre automatickú závlahu malých až stredne veľkých záhrad, ktoré poskytuje rovnomerné pokrytie vody pre optimálny rast a udržateľnosť vašich rastlín. S unikátnou technológiou pomalého a presného rozstrekovania MP rotatora tento set ponúka efektívnu závlahu s nižšou spotrebou vody. Balenie obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo odborných znalostí, čo umožňuje prispôsobenie systému podľa tvaru a veľkosti vášho pozemku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 3 x 3 m

Objavte pohodlie automatickej závlahy s inštalačným setom závlahy - 3 x 3 m MP Rotator, ideálnym pre malé až stredne veľké záhrady. Tento set je navrhnutý tak, aby poskytoval rovnomerné pokrytie vody pre vaše rastliny a trávnik, čím zabezpečuje ich zdravý rast a udržateľnosť. S MP Rotatorom, ktorý je súčasťou balenia, môžete očakávať vysoko efektívnu závlahu s nižšou spotrebou vody vďaka jeho unikátnej technológii pomalého a presného rozstrekovania.

Set obsahuje všetko potrebné pre svojpomocnú inštaláciu: rozstrekovače, hadice, spojky a ventily. Jednoduchý montážny systém umožňuje rýchlu a ľahkú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo odborných znalostí. Vďaka flexibilite systému môžete závlahu prispôsobiť podľa tvaru a veľkosti vášho pozemku, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rôzne typy záhrad.

Oproti tradičným závlahovým systémom sa Inštalačný set závlahy - 3 x 3 m MP Rotator vyznačuje nielen jednoduchosťou inštalácie, ale aj úsporou vody. Je to ekologické riešenie, ktoré pomáha znížiť množstvo odpadovej vody. Tento produkt nie je vhodný pre veľmi veľké pozemky alebo priemyselné použitie, ale je ideálny pre domácich majstrov, ktorí hľadajú efektívny a cenovo dostupný spôsob, ako udržať svoju záhradu krásnu a zdravú.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  3 x 3 m = 3 bar - 4 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Svojpomocná inštalácia závlahy-Rotator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.187 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 4 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 3 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská