BLU LOCK spojka 15 x 3/4" M

Novinka
Značka: Orbit
€1,15 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

BLU LOCK priama spojka 15 x 3/4" M (vonkajší závyt) : Spoľahlivá spojka pre rýchle a jednoduché pripojenie potrubia v závlahových systémoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

BLU LOCK spojka 15 x 3/4" M (vonkajší závyt) je spoľahlivá spojka určené pre rýchle a jednoduché pripojenie potrubia v závlahových systémoch. S vonkajším závitom je ľahko inštalovateľné a poskytuje bezpečné spojenie. Ideálne pre efektívne a spoľahlivé fungovanie vašej závlahovej sústavy.

Systém Blu Lock ponúka rýchle a efektívne pripojenie postrekovačov. Jeho inštalácia je o 70% rýchlejšia ako u klasických systémov so značkovými zasúvacími tvarovkami. Pripojovacie potrubie jednoducho zatlačíte do tvarovky Blu Lock s miernym tlakom. Spoje sú bezpečne tesné, ľahko a rýchlo rozoberateľné. Odporúčaný pracovný tlak pre pripojenie systémom Blu Lock je 5,5 barov. Okrem toho ponúkame extra flexibilné pripojovacie potrubie BLU FLEX pre ešte pohodlnejšie pripojenie postrekovačov.

  • Na vytvorenie spojení Blu-Lock potrubia v závlahových systémoch: Ideálne pre pripojenie potrubia v závlahových systémoch.
  • Nerezové zuby zaisťujú chytenie: Nerezové zuby pevne uchopia potrubie a špeciálny O-krúžok vytvára otočnú, tesnú tesnenie.
  • Okamžité zatlačenie systému: Možnosť okamžitého zatlačenia systému pod tlakom, bez čakania na vytvrdnutie spojov.
  • Vstavané vybratie pre 1/2-palcové potrubie: Vstavané vybratie pre jednoduché odstránenie 1/2-palcových spojok.

Dodatočné parametre

Kategória: Orbit BLU LOCK tvarovky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Materiál: Polypropylén - PP
Rozmer závitu: 3/4"
Tlaková rada: 8 bar
Závit: vonkajšia