Inštalačný set závlahy - 8 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€127 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Inštalačný set závlahy - 8 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre automatickú závlahu malých až stredne veľkých trávnikov, ktoré poskytuje rovnomerné pokrytie vody pre optimálny rast a udržateľnosť vašich rastlín. S unikátnou technológiou pomalého a presného rozstrekovania MP rotatora tento set ponúka efektívnu závlahu s nižšou spotrebou vody. Balenie obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo odborných znalostí, čo umožňuje prispôsobenie systému podľa tvaru a veľkosti vášho pozemku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 8 x 3 m MP Rotator

Objavte efektívny spôsob, ako udržať váš trávnik zelený a zdravý s naším inštalačným setom závlahy. Tento komplexný set je navrhnutý pre jednoduchú svojpomocnú inštaláciu a je ideálny pre plochy od 8 x 3 m. S MP Rotatorom, ktorý je súčasťou balenia, získate pokročilú technológiu rovnomerného rozstrekovania vody, čo znižuje plytvanie vodou a zabezpečuje, že každá časť vášho trávnika dostane presne toľko vlhkosti, koľko potrebuje.

Set obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu: vysokokvalitné rozstrekovače MP Rotator, flexibilné hadice pre jednoduché napojenie, spojky a ventily. Tieto komponenty sú navrhnuté tak, aby odolali poveternostným vplyvom a zaručili dlhodobú spoľahlivosť. Oproti tradičným závlahovým systémom ponúka tento set nielen úsporu vody, ale aj jednoduchú údržbu a možnosť ľahkého rozšírenia podľa potreby.

Vhodný je pre domácich majstrov, ktorí preferujú rýchlu a bezproblémovú inštaláciu bez potreby odborných znalostí. Vďaka intuitívnemu dizajnu a kompletnému príslušenstvu si môžete váš nový závlahový systém namontovať sami za jeden víkend. Naopak, tento set nie je vhodný pre veľmi nerovné terény alebo veľké komerčné plochy, kde by bolo potrebné profesionálne plánovanie a inštalácia.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  8 x 3 m = 3 bar - 7 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 3 x 3 až 3 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.35 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 7 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 8 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská