Inštalačný set závlahy - 7 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€125 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Inštalačný set závlahy typu "MP Rotator" s rozmermi 7 x 3 metrov predstavuje kompletné vybavenie pre efektívne zavlažovanie trávnatej plochy. MP Rotator je moderný typ závlažovacieho trysky, ktorý umožňuje presné nastavenie polomeru a uhlu postreku, čím zabezpečuje optimálnu distribúciu vody. Tento set závlahy obsahuje trysky, potrebné prípojky, hadice a ďalšie komponenty potrebné na rýchlu a jednoduchú inštaláciu. S rozmermi 7 x 3 m pokrýva pomerne rozsiahlu plochu, čím zabezpečuje rovnomerné zavlažovanie záhrady alebo iného exteriérového priestoru. Ideálny pre jednoduchú a účinnú závlahu, ktorá šetrí vodu a zabezpečuje optimálny rast rastlín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 7 x 3 m MP Rotator

Inštalačný set závlahy - 7 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre efektívne zavlažovanie vašej zelenej plochy. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby poskytoval rovnomerné zavlažovanie na ploche 7 x 3 metrov, čím zabezpečuje, že každý kúsok vašej trávy dostane dostatok vody. Jednou z hlavných funkcií tohto inštalačného setu je MP rotator.

Táto inovatívna technológia umožňuje vode prúdiť v rovnomernom a kontrolovanom prúde, čím sa minimalizuje strata vody kvôli odtoku alebo odparovaniu. Vďaka tomu je tento set nielen účinný, ale aj šetrný k životnému prostrediu. Na rozdiel od mnohých podobných výrobkov na trhu, tento inštalačný set závlahy ponúka jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Vďaka jeho intuitívnemu dizajnu a podrobným inštrukciám môže byť systém pripravený a funkčný v priebehu niekoľkých hodín. Tento produkt je ideálny pre situácie, keď potrebujete zavlažovať menšie plochy trávnika a je ideálny pre domácnosti.

Vďaka svojej vysoké účinnosti a spoľahlivosti je tento set skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé riešenie pre zavlažovanie. Na druhej strane, tento inštalačný set závlahy nemusí byť najvhodnejší pre vetšie záhrady alebo plochy, kde je potrebné presnejšie a cielenejšie zavlažovanie. Pre takéto situácie by mohli byť vhodnejšie iné typy závlahových systémov.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  7 x 3 m = 3 bar - 7 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 3 x 3 až 3 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.06 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 7 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 7 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská