Inštalačný set závlahy - 6 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€123 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Inštalačný set závlahy - 6 x 3 m MP rotator je komplexný systém navrhnutý pre jednoduchú svojpomocnú inštaláciu, ideálny pre menšie až stredne veľké trávniky. Využíva pokročilú technológiu MP Rotator, ktorá poskytuje rovnomerné pokrytie vody po celej ploche trávnika a znižuje spotrebu vody. Set obsahuje vysoko kvalitné rozprašovacie hlavice, flexibilné hadice a rôzne spojky pre bezproblémovú montáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 6 x 3 m MP Rotator

Objavte efektívny spôsob, ako udržať váš trávnik zelený a zdravý s naším inštalačným setom závlahy - 6 x 3 m MP Rotator. Tento komplexný set je navrhnutý pre jednoduchú svojpomocnú inštaláciu a je ideálny pre menšie až stredne veľké trávniky. S použitím pokročilej technológie MP Rotator, tento systém poskytuje rovnomerné pokrytie vody po celej ploche trávnika, čím znižuje spotrebu vody a zvyšuje účinnosť zavlažovania.

Set obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu: vysoko kvalitné rozprašovacie hlavice MP Rotator, ktoré sú známe svojou dlhou životnosťou a odolnosťou voči upchávaniu, flexibilné hadice pre ľahké napojenie a rôzne spojky pre bezproblémovú montáž. Oproti tradičným zavlažovacím systémom, MP rotator vyniká nielen nižšou spotrebou vody, ale aj schopnosťou zavlažovať nerovnomerné plochy bez plytvania vodou.

Tento set nie je vhodný pre veľmi rozľahlé plochy alebo komplexné záhradné dizajny s mnohými prekážkami, kde by bolo potrebné použiť viac sofistikovaný systém. Avšak pre štandardné domáce použitie je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý, úsporný a ľahko inštalovateľný zavlažovací systém.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

 

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  6 x 3 m = 3 bar - 7 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 3 x 3 až 3 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.775 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 7 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 6 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská