Inštalačný set závlahy - 5 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€121 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Inštalačný set závlahy - 5 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre automatickú závlahu malých až stredne veľkých záhrad, ktoré poskytuje rovnomerné pokrytie vody pre optimálny rast a udržateľnosť vašich rastlín. S unikátnou technológiou pomalého a presného rozstrekovania MP rotatora tento set ponúka efektívnu závlahu s nižšou spotrebou vody. Balenie obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo odborných znalostí, čo umožňuje prispôsobenie systému podľa tvaru a veľkosti vášho pozemku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 5 x 3 m MP Rotator

Objavte efektívnosť a jednoduchosť zavlažovania s inštalačným setom závlahy - 5 x 3 m MP Rotator, ideálnym pre domácich majstrov, ktorí si prajú mať zelený a zdravý trávnik bez námahy. Tento set je navrhnutý pre plochu 5m x 3m a je vybavený inovatívnymi MP rotátormi od spoločnosti Hunter, ktoré sú známe svojou účinnosťou a dlhou životnosťou.

MP rotátory poskytujú rovnomerné pokrytie vodou vďaka ich jedinečnej technológii rotácie, ktorá znižuje spotrebu vody až o 30% v porovnaní s tradičnými postrekovačmi. Vďaka nastaviteľnému dosahu a uhlu postreku sa tento systém dokonale prispôsobí akémukoľvek tvaru vášho trávnika. Súčasťou balenia je tiež všetko potrebné príslušenstvo pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby odborných znalostí.

Set obsahuje flexibilné hadice, spojky a ventily, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali vonkajším vplyvom a zabezpečili dlhodobú spoľahlivosť systému. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú ekonomické a ekologické riešenie pre udržanie svojho trávnika v perfektnej kondícii. Naopak, nie je vhodný pre veľmi nerovné terény alebo plochy s extrémnymi požiadavkami na zavlažovanie.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  5 x 3 m = 3 bar - 7 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 3 x 3 až 3 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 7 l/min
Pracovný tlak: 3,0 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 5 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská