Inštalačný set závlahy - 4 x 4 m MP rotator

Značka: Hunter
€86 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Svojpomocný Inštalačný set závlahy - 4 x 4 m MP Rotator je ideálnym riešením pre efektívne zavlažovanie vašej záhrady alebo trávnika. Tento set je súčasťou kategórie samoinštalácie závlahy Hunter, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Výrobok je navrhnutý tak, aby pokryl plochu 4 x 4 m, čo ho robí ideálnym pre menšie až stredne veľké záhrady. MP rotator technológia zaisťuje rovnomerné rozloženie vody po celej ploche, čo znižuje spotrebu vody a zvyšuje efektivitu zavlažovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 4 x 4 m MP Rotator

Inštalačný set závlahy - 4 x 4 m MP Rotator je ideálnym riešením pre efektívne zavlažovanie vašej záhrady alebo trávnika. Tento set je súčasťou kategórie samoinštalácie závlahy Hunter, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Výrobok je navrhnutý tak, aby pokryl plochu 4 x 4 m, čo ho robí ideálnym pre menšie až stredne veľké záhrady. MP rotator technológia zaisťuje rovnomerné rozloženie vody po celej ploche, čo znižuje spotrebu vody a zvyšuje efektivitu zavlažovania.

Tento inštalačný set sa líši od podobných výrobkov svojou jednoduchosťou inštalácie a používania. Vďaka jeho intuitívnemu dizajnu môže byť inštalovaný bez potreby odborných znalostí alebo špeciálnych nástrojov. Výrobok je vhodný pre situácie, kedy potrebujete rýchle a efektívne riešenie pre zavlažovanie vašej záhrady. Je ideálny pre domácnosti, kde nie je prístup k profesionálnym zavlažovacím systémom, alebo kde je potreba ušetriť na spotrebe vody.

Na druhej strane, tento inštalačný set možno nebude vhodný pre veľmi veľké záhrady alebo pre situácie, kde je potrebné zavlažovať veľmi špecifické oblasti. V takých prípadoch by mohlo byť vhodnejšie použiť profesionálny zavlažovací systém. Celkovo je Inštalačný set závlahy - 4 x 4 m MP rotator skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie pre zavlažovanie svojej záhrady. S týmto výrobkom môžete mať istotu, že vaša záhrada bude vždy dostatočne zavlažená a zdravá.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  4 x 4 m = 3 bar - 4 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 4 x 4 až 4 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.65 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 4 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 4 x 4 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská