Inštalačný set závlahy - 4 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€84 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Inštalačný set závlahy - 4 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre automatickú závlahu malých až stredne veľkých záhrad, ktoré poskytuje rovnomerné pokrytie vody pre optimálny rast a udržateľnosť vašich rastlín. S unikátnou technológiou pomalého a presného rozstrekovania MP rotatora tento set ponúka efektívnu závlahu s nižšou spotrebou vody. Balenie obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov alebo odborných znalostí, čo umožňuje prispôsobenie systému podľa tvaru a veľkosti vášho pozemku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 4 x 3 m MP Rotator

Objavte efektívny spôsob, ako udržať váš trávnik a záhradu zdravú a sviežu s našim inštalačným setom závlahy. Tento komplexný set obsahuje všetko potrebné pre montáž efektívneho zavlažovacieho systému s technológiou MP Rotator od renomovanej značky Hunter. S dĺžkou 4 x 3 metre je ideálny pre menšie až stredne veľké plochy.

Výrobok sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou, ktorú zvládnete svojpomocne bez potreby profesionálnej pomoci. MP rotátory sú navrhnuté tak, aby poskytovali rovnomerné zavlažovanie s nižšou prietokovou rýchlosťou, čo znižuje odparovanie a zvyšuje efektivitu využitia vody. Tento systém je vhodný pre rôzne typy terénov vrátane svahov a nerovných povrchov.

Oproti tradičným postrekovačom sa MP rotátory môžu pochváliť dlhšou životnosťou a menšou náchylnosťou na upchávanie, čo znamená menej údržby a dlhodobejšiu spokojnosť s výrobkom. Set je vhodný pre domácich majstrov, ktorí chcú svoju záhradu udržať v top stave bez nadmerných nákladov na vodu a údržbu.

Na druhej strane, ak hľadáte riešenie pre veľmi rozsiahle alebo komerčné plochy, tento set môže byť limitujúci kvôli svojej veľkosti a dosahu. V takom prípade odporúčame hľadať rozsiahlejší systém zavlažovania prispôsobený veľkým plochám.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  4 x 3 m = 3 bar - 4 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Svojpomocná inštalácia závlahy-Rotator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 4 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 4 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská