Riadiaca jednotka X2-601E - 6 sekcií - externá

Tip
Značka: Hunter
€131,10 / ks €131,10 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Riadiaca jednotka X2-601E od Hunter je vysoko flexibilná a efektívna voľba pre automatizovanú závlahu až šiestich nezávislých sekcií vašej záhrady alebo iných zelených ploch. S intuitívnym ovládacím panelom, možnosťou programovania viacerých zavlažovacích cyklov a pokročilými technológiami ako diaľkové ovládanie cez Wi-Fi (s prídavným modulom WAND), táto robustná a spoľahlivá jednotka ponúka maximálnu kontrolu nad vašim zavlažovacím systémom. Je navrhnutá pre vonkajšie použitie s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, čo ju robí ideálnou pre menšie aj väčšie zahrady, športové areály a ďalš

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka X2-601E od Hunter je špičkovým riešením pre automatizovanú závlahu vašej záhrady či iných zelených ploch. Táto externá riadiaca jednotka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu flexibilitu a efektivitu pri zavlažovaní až šiestich nezávislých sekcií. S intuitívnym ovládacím panelom a ľahko nastaviteľnými programami je táto jednotka ideálna pre domácich majstrov aj profesionálne záhradnícke služby.

Medzi hlavné funkcie patrí možnosť programovania viacerých zavlažovacích cyklov, čo umožňuje optimalizovať množstvo a frekvenciu vody pre každú sekciu podľa potreby. Vďaka pokročilým technológiám, ako je napríklad možnosť pripojenia cez Wi-Fi (s prídavným modulom WAND), môže byť jednotka ovládaná na diaľku, čo vám umožní spravovať váš zavlažovací systém odkiaľkoľvek.

Riadiaca jednotka X2-601E sa odlišuje od konkurencie svojou robustnosťou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Je navrhnutá pre vonkajšie použitie s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Jej použitie je vhodné pre menšie aj väčšie záhrady, športové areály a ďalšie plochy, ktoré vyžadujú pravidelné a presné zavlažovanie.

Naopak, táto riadiaca jednotka nie je vhodná pre systémy, ktoré vyžadujú viac ako 6 sekcií alebo pre miesta bez prístupu k elektrickej sieti alebo Wi-Fi (bez prídavného modulu WAND). V takom prípade by bolo potrebné hľadať alternatívne riešenia alebo rozšírenie existujúceho systému.

Dodatočné parametre

Kategória: X2 riadiace jednotky Wi-fi
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.65 kg
Napájací transformátor: 230/24 VAC
Ovládanie: 24V
Počet sekcií: 6
Prevedenie: Interná, externá
Rozmer: 230 x 190 x 100 mm
WiFi: Po dokúpení WAND modulu

Nastavenie produktu

Sprievodca produktu

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská