Navŕtavací pás 32 x 1"

Značka: Plastica Alfa
€1,42 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Navŕtavací objímka 32 mm x 1" sa používa pri odbočke z hlavnej hadice o priemere 32 mm. Hlavne sa používa pri prepojení hlavnej hadice s postrekovačom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastica Alfa navŕtavací pás

Navŕtavací pás 32 mm x 1"

Navŕtavací pás sa používa pri odbočke z hlavnej hadice o priemere 32 mm. Hlavne sa používa pri prepojení hlavnej hadice LDPE alebo HDPE s vonkajším priemerom 32 mm s postrekovačom. 

Sedlo Clamp je určené na rýchle a spoľahlivé rozvetvenie PP alebo PE potrubí v hydraulických aplikáciách súvisiacich s rozvodom tlakových kvapalín. Sedlo svorky je vyrobené z čierneho PP stabilizovaného proti UV žiareniu a je k dispozícii od priemeru 25 do 315: má vnútorný závit BSP (GAS) od ½” do 4”. Je vybavený tesnením z nitrilovej gumy a skrutkami z pozinkovanej ocele.

Najmä sa používa v systémoch prepravy pitnej vody a civilných zariadeniach , v zavlažovaní a záhradníctve , geotermálnych zariadeniach a na prepravu odpadovej vody a priemyselnej vody.

Špecifikácia :

  • tlaková rada PN12,5
  • Rozmer sedla 32 mm
  • Vnútorný závit 1"
  • Odolnosť proti UV žiareniu
  • Odolný a pevný plast

Plastica Alfa Montáž navrtávacích pásov

Dodatočné parametre

Kategória: Navŕtavacie pásy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.116 kg
Rozmer sedla: 32 mm
Rozmer závitu: 1"
Tlaková rada: PN 12,5
Závit: vnútorný

Plastikalfa

Contrada S.M. Poggirelli - Zona Industriale, 95041 Caltagirone CT, Taliansko

Továreň na výrobu PE, PPR a špirálových rúr

1975

Mario Pace (súčasný generálny riaditeľ) a Francesco Nobile zakladajú spoločnosť „Studio Alfa Irrigazione“, spoločnosť určenú pre návrh a realizáciu zavlažovacích systémov. Táto skúsenosť sa čoskoro vyvinie v spoločnosti Plastica Alfa S.r.l. výrobná spoločnosť na potrubné armatúry.