Inštalačný set závlahy - 9 x 3 m MP rotator

Značka: Hunter
€163 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Inštalačný set závlahy - 9 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre efektívne zavlažovanie vašej záhrady alebo trávnika. Tento produkt je určený pre plochy o veľkosti 9 x 3 m a je súčasťou kategórie Samoinštalácia závlahy Hunter. Jednou z hlavných funkcií tohto setu je MP rotator, ktorý poskytuje rovnomerné zavlažovanie celej plochy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 9 x 3 m

Inštalačný set závlahy - 9 x 3 m MP Rotator je ideálnym riešením pre efektívne zavlažovanie vašej záhrady alebo trávnika. Tento produkt je určený pre plochy o veľkosti 9 x 3 m a je súčasťou kategórie Samoinštalácia závlahy Hunter. Jednou z hlavných funkcií tohto setu je MP rotator, ktorý poskytuje rovnomerné zavlažovanie celej plochy. Toto zabezpečuje, že každá časť vašej záhrady dostane potrebné množstvo vody, čo prispieva k zdravému a bujnému rastu rastlín.

Inštalačný set závlahy - 9 x 3 m MP rotator sa líši od podobných produktov svojou jednoduchosťou inštalácie a vysokou účinnosťou. Vďaka tomu je ideálny pre tých, ktorí si chcú svojpomocne nainštalovať závlahu bez potreby profesionálnej pomoci. Tento produkt je vhodný pre rôzne situácie - či už potrebujete zavlažovať malú záhradu, veľký trávnik. Vďaka svojej flexibilite je tento set závlahy vhodný pre širokú škálu použití.

Na druhej strane, tento inštalačný set závlahy nemusí byť vhodný pre veľmi velké alebo nepravidelné plochy, kde by mohol byť MP rotator nadbytočný. V takýchto prípadoch by mohli byť efektívnejšie iné riešenia zavlažovania. V konečnom dôsledku, Inštalačný set závlahy - 9 x 3 m MP rotator od spoločnosti Hunter je spoľahlivým a efektívnym riešením pre zavlažovanie vašej záhrady alebo trávnika. Jeho jednoduchá inštalácia a vysoká účinnosť robia z tohto produktu skvelú voľbu pre každého záhradkára.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  9 x 3 m = 3 bar - 7 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 3 x 3 až 3 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.36 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 7 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 9 x 3 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská