Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku 1,8 l/h 33 cm - 100m

Značka: Garden
€49,40 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 1,8 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa metráži alebo v 100 m kotúčoch. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku 1,8 l/h rozostup 33 cm - dľžka 100 bm

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku a výdatnosťou 1,8 litre / hodina. Priemer hadice je 16 mm a predáva sa metráži alebo v 100 m kotúčoch. Kvapková hadica sa používa na zavlažovanie rastlín, okrasných stromov a zeleniny. V hadiciach sú zabudované kvapkovače "kvapkovacie labyrinty" s rozostupom 33cm, ktoré umožnia, aby sa voda dostala na zavlažovaciu plochu s malou intenzitou. Hadica sa inštaluje ku koreňom plodín ( povrchová kvapková hadica ). Odporúčaná maximálna dĺžka hadice pri tlaku max 3bar a pri jedného napájacieho bodu je cca 100m. Pri vyššej dĺžke inštalujeme viac napájacích bodov. 

Kvapková hadica s kompenzáciou tlaku

Kvapkové hadice s kompenzáciou tlaku sú vyrábané so špeciálnym kvapkovačom ktoré dávkujú rovnaké množstvo vody pri každej perforácií, aj keď je vyšší tlak pri začiatku hadice a nižší tlak pri konci kvapkovej hadice. ( napr. dlhá hadica alebo výškové rozdiely v terénu )

Dodatočné parametre

Kategória: Kvapkové hadice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Balenie: 100 m kotúč
Farba: Čierna
Kompenzcia tlaku PC: áno
Max. tlak: 3 bar
Spätná klapka CV: nie
Typ: povrchová
Vonkajší priemer: 16 mm
Výdatnosť kvapkovača: 1,8 l/hod
Vzdialenosť kvapkačov: 33 cm