Inštalačný set závlahy - 5 x 4 m MP rotator

Značka: Hunter
€88 / ks
Skladom
Zmena postrekovača z PROS na PRS 40 ?
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Inštalačný set závlahy - 5 x 4 m MP Rotator je ideálnym riešením pre tých, ktorí si chcú vytvoriť efektívny a spoľahlivý systém zavlažovania na svojom trávniku. Tento produkt je určený pre plochy o veľkosti 5 x 4 m, čo ho robí ideálnym pre menšie a stredne veľké záhrady. Výrobok sa vyznačuje jedinečnými funkciami, ktoré zabezpečujú jeho vysokú efektivitu a užívateľský komfort. Medzi tieto funkcie patrí MP rotator, ktorý umožňuje rovnomerné rozloženie vody po celej ploche trávnika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojpomocný inštalačný set závlahy Hunter pre plochu 5 x 4 m MP Rotator

Inštalačný set závlahy - 5 x 4 m MP Rotator je ideálnym riešením pre tých, ktorí si chcú vytvoriť efektívny a spoľahlivý systém zavlažovania na svojom trávniku. Tento produkt je určený pre plochy o veľkosti 5 x 4 m, čo ho robí ideálnym pre menšie a stredne veľké záhrady.

Výrobok sa vyznačuje jedinečnými funkciami, ktoré zabezpečujú jeho vysokú efektivitu a užívateľský komfort. Medzi tieto funkcie patrí MP rotator, ktorý umožňuje rovnomerné rozloženie vody po celej ploche trávnika. Táto funkcia znižuje spotrebu vody a zároveň zabezpečuje, že každá časť trávnika dostane dostatok vlhkosti. Inštalačný set závlahy sa líši od podobných produktov na trhu svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Je vyrobený renomovanou spoločnosťou Hunter, ktorá je známa svojimi inovatívnymi riešeniami v oblasti zavlažovania. Tento produkt je navrhnutý tak, aby vydržal dlhodobé používanie a poskytoval stabilný výkon.

Tento produkt je ideálny pre situácie, keď potrebujete spoľahlivý a efektívny systém zavlažovania pre váš trávnik. Je vhodný pre domácnosti, ktoré chcú ušetriť čas a energiu pri starostlivosti o trávnik. Na druhej strane, tento produkt nemusí byť vhodný pre veľmi veľké plochy alebo pre situácie, kde je potrebné zavlažovanie na veľmi dlhé vzdialenosti. Sumarizujúc, inštalačný set závlahy - 5 x 4 m MP rotator je spoľahlivým a efektívnym riešením pre zavlažovanie trávnika. S jeho pomocou môžete mať krásny a zdravý trávnik bez veľkého úsilia.

Závlahové balíky neobsahujú automatizáciu - ( riadiacu jednotku, elekromag.ventil, dažďový senzor ).

Keď nenájdete vhodný rozmer v ponuke alebo potrebujete aj automatizáciu, využite našu službu :  cenová kalkulácia pre automatický závlahový systém.

Samoinštalačný set závlahy Hunter - obsah balíka :

Potrebný min. tlak pri prietoku k rozmerom závlahy Hunter :  5 x 4 m = 3 bar - 4 l/min

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha na trávnik MP od 4 x 4 až 4 x 10 m
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.971 kg
Automatizácia: Nie
Optimálny prietok: 4 l/min
Pracovný tlak: 3 bar
Typ postrekovača: MP Rotator
Zavlažovanie pre trávnik: 5 x 4 m

Hunterlogo

Hunter Industries je výrobca produktov pre automatické závlahové systémy.

  • Firma bola založená v roku : 1981
  • Zakladatelia : Edwin J. Hunter a Paul M. Hunter
  • Sídlom spoločnosti : San Marcos, Kalifornia, USA
  • Závlahové produkty pre : záhrady, verejné priestranstvá, futbalové a Golfové ihriská