T kusy Quick Joint

Neohodnotené
Značka: Irritec
€1 €1,70 €1,20 od €1
Skladom Objednané Skladom Zvoľte variant
Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.9.2021 1.10.2021 29.9.2021 Zvoľte variant

T - kusy Quick Joint. Jednoduché a rýchle spájanie, rozvetvenie LDPE a kvapkových hadíc. Spojka quick joint zabezpečí rozoberateľný spoj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Quick Joint T kusy 

T - kusy Quick Joint. Jednoduché a rýchle spájanie, rozvetvenie LDPE a kvapkových hadíc. Spojka quick joint zabezpečí rozoberateľný spoj.

Rozpis rozmerov :

  • T - Kus quick joint 16 x 16 x 16 mm
  • T - Kus quick joint 20 x 20 x 20 mm
  • T - Kus redukovaná 20 x 16 x 20 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Spojky Irritec pre kvapkovú závlahu
Záruka: 2 roky

irritec7

V roku 1974 založil Rosario Giuffrè spolu so svojím bratom Conom a jeho synom Carmelom spoločnosť Irritec. Začiatkom 90. rokov sa začal úspech spoločnosti: výroba kvapkových hadíc v spoločnosti Siplast (dnes Irritec) zahrnutej do portfólia spoločnosti Irritec umožňovala poskytovanie kompletných zavlažovacích systémov. Dnes už spoločnosti Irritec distribuuje svoje výrobky vo viac ako 140 krajinách sveta, počítať s viac ako 700 zamestnancami, mať výrobné závody v Taliansku, Španielsku, Spojených štátoch, Mexiku, Čile a Brazílii, ako aj strategické obchodné pobočky v Alžírsku. , Nemecko a Bologna. Za 40 rokov Irritec stabilne rástol a dodnes si udržiava pevné základy, ktoré neustále investuje do výskumu inovácií zavlažovania.

Pricemania.sk – Porovnanie cien